Úvod  -> Festivaly   ->  Festivaly v Plzni

DESTRUCTION, LEGION OF DAMNED, SUICIDAL ANGELS, FINAL BREATH- koncert v Plzni -KD Šeříková Plzeň

Akce již proběhla!

27.02.2020

Akce již proběhla!

18:00

KD Šeříková PlzeňPopis akce DESTRUCTION, LEGION OF DAMNED, SUICIDAL ANGELS, FINAL BREATH- koncert v Plzni

Po nedávném vřelém přijetí se k nám znovu chystají němečtí hrdinové thrash metalu Destruction. Tentokrát zavítají do Plzně do KD Šeříková, a to v rámci svého světového turné, při kterém spojí síly s neméně našlapanou holandskou death/thrashovou úderkou Legion of the Damned, řeckými divochy Suicidal Angels a svými krajany Final Breath.

Thrashmetaloví „bratři ve zbrani“ se proženou KD Šeříková takovou silou, jaká na jejích prknech dlouho nebyla k vidění. Destruction i jejich kumpáni jsou při chuti a neodejdou dřív, než si publikum kompletně podmaní a dostanou do extáze. Zpěvák a basák Destruction, který si říká Schmier, vyslal směrem k příznivcům tato bojovná slova:.

„Thrashová aliance se řítí s velkým rámusem. Je nám ctí být headlinery této silné sestavy z kalené oceli. Tyhle party jsou přesně podle našeho gusta, co se týká jedinečnosti a live síly – a navíc jsou to cool týpci. Všechny jmenované kapely vydaly v poslední době opravdu silné desky. Destruction si připravili pozoruhodný nový setlist se svými klasickými songy, ale samozřejmě také se zbrusu novými peckami z desky Born To Perish. Přijďte to tam s námi rozsekat!“Cena:890,-


PRODEJ VSTUPENEK DESTRUCTION, LEGION OF DAMNED, SUICIDAL ANGELS, FINAL BREATH- koncert v Plzni -KD Šeříková Plzeň prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


DESTRUCTION, LEGION OF DAMNED, SUICIDAL ANGELS, FINAL BREATH- koncert v Plzni -KD Šeříková Plzeň


Zaslat odkaz na kulturní akci DESTRUCTION, LEGION OF DAMNED, SUICIDAL ANGELS, FINAL BREATH- koncert v Plzni -KD Šeříková Plzeň na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA